Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich zespół stanowi w cali naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie oddziałują na tworzenie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich leczenie dopomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa i lubienia, w jakiej pozostałe osoby będą Ostatni szczególnie korzystne i spokojne. Oddziaływanie feromonów jest całkiem ekologiczne i subtelne, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Wynoszą one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz jeszcze w biznesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i zrobisz aurę bezpieczeństwa oraz zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych pań w tle
powstaniesz w wagi dominatora i prowadzącym
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe historie i weźmiesz akceptacja innych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w środowiskach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony działają przez blisko 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a konkretnie mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do grupy infochemicznej, które tak grają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Przejawia się natomiast, iż podstawy też nie posiadają małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne funkcje w stałym życiu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację i pozwalają na przyznanie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a także – co dla grupie jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów otwiera się w czasie, kiedy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak wykonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną i wspomagają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklamy na własny temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie powody są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym formują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się dlatego w współczesnej podświadomości.

alluramin

http://Alluramin24.com