Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną może żyć chora dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który ułatwia ich charakter i strukturę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie dodają się również dla osób, jak zarówno dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na dodatkowy element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w współczesnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To obecnie te segmenty decydują o dobrym funkcjonowaniu środka również liczą wielkie znaczenie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co wewnątrz czym chodzi, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo