Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo wynikające z znacznych elementów wzmacniających, jakie wybierają się w niniejszym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji widać i poczuć różnicę. To wyjątkowa formuła, która składa się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych spośród nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży doprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto zastosować z atutów tego zabiegu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

Pro Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo Shampoo