Moda wczoraj oraz dziś

Dużo pań ma spore kompleksy na tle swojej tuszy – nierzadko nie mają one żadnego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma większego sensu się oszukiwać – nierzadko sytuacja jest taka, że w istocie panie mają o kilka kilogramów za dużo. Na szczęście istnieją bardzo ciekawe rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez beznadziejnie dostosowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają różnego rodzaju odcienie takiego samego koloru, nie przesadzajmy, w tym aspekcie panuje całkowita wolność. Oprócz tego niech odcień naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To słabe połączenie, które nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś w grę wchodzą wąskie biodra oraz rozbudowana klatka piersiowa, należy założyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach panie pragną ukryć brzuch, nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu trzeba nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż ostatnio panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakże jeżeli jakaś z kobiet pragnie takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów mniej.