Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie stanowiła w pełni zaspokojona? Panie potrzebują sporo czasu, by odczuć kompletną satysfakcja z seksu i doświadczyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, iż obecne nie problem, to jeden wiesz, iż nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się to szczególnie, ona chyba w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być sygnałem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście jest możliwość, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze swoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do historii.

Formuła Climax Control może wywołać, iż będziesz w bycie dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem kuracji. Ten możliwy czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był okazję kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Tylko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax Control

derminax

Femmax