African Mango 900 – Jeśli pragniesz pozbyć się zbytecznych kilogramów wypróbuj niezawodny specyfik African Mango 900!

African MANGO to oczywisty suplement diety dostępny w struktur tabletek. Artykuł ten dyktowany jest dla kobiet odpowiedzialnych, które zmagają się z tuszą i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem efektu jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał pozycję w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, biorących na punktu udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest ciepłym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą działalność w toku odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji artykułu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Składnik ten również oddziałuje pozytywnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO wydobywają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą ilością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do wzięcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najodpowiedniejszego rezultatu należy przyjmować tabletki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (czyni to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie naruszać niezbędnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango 900

bioveliss tabs

breast fast