Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki komplikacja ze wzwodem pojawia się raz na 5 stosunków, więc można określić, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego faceta. Jak wiadomo podstawy niewystępowania erekcji mogą być zróżnicowane, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Kłopot ze wzwodem ma miejsce, gdy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, aby można było odbyć normalny stosunek. Mówi się o poważnym kłopocie z erekcją, gdy zaburzenie występuje minimum w 75% przypadków i trwa to przez długi czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Niżej prezentujemy najczęstsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Stres i przemęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy dużą część dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie mieć siły ani humoru na seks. Należy wówczas zatroszczyć się o niwelowanie sytuacji stresowych, relaks cialis i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do penisa i brak lub zaburzoną potencję.
3.Papierosy. Z badań wykonanych przez ekspertów dokładnie wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 badanych doprowadza do impotencji. Oprócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja