Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, iż faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby zainicjować widzialną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest zazwyczaj wyczerpany. Musi zregenerować siły. Tym samym niezwykle ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest tania kamagra zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niezwykle istotny.