Przyczyny zaburzonej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty ze wzwodem są wstydliwym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest synonimem ich męskości. To sprawia, iż mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) rozmawiać o tym kłopocie, ale jeszcze sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia wzwodu to poważny test dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni powinni wiedzieć, iż są to dolegliwości wyleczalne. Należy jedynie pokonać wstyd i zgłosić się do seksuologa. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty ze wzwodem, zaburzenia wytrysku to niezwykle powtarzające się dolegliwości. Dotyczą około 10 procent męskiej części społeczeństwa. Problem wzmaga się, bo powiększają się czynniki powodujące problem z erekcją. Notuje się częstsze zachorowania na
potencja cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz choroby depresyjne. Kłopoty ze wzwodem mogą obejmować panów w każdym wieku. Różne są przyczyny tych problemów.

U młodych panów, tj. przed ukończeniem 30 lat zaburzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U mężczyzn w sile wieku problemy mogą być następstwem niektórych chorób. Niepełna erekcja lub jej brak mogą być spowodowane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis