Proste? To do działania, a raczej do łóżka!

Ochota na seks zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uwarunkowany jest też od możliwości organizmu. erekcja
Dlatego poza troską o adekwatną oprawę zbliżenia, należałoby 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, aby sprostało zadaniom, które pragniemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa dieta oraz wyrzeczenie się używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo negatywnie na możliwości wzwodu, nie istnieje też coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby podać parę własnych, które sprawiają, iż ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj wypoczynku, masaż, kąpiel; kosztowanie pysznego oraz oryginalnego jedzenia: miło i sielankowo lub czynnie oraz ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej uprzednio z partnerką… Mniejsza z tym jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, istotne jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra w zelu