Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na ściskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na nerwy zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo uciskać pięty. Naciskanie trzeba zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i z czasem regulować siłę nacisku. Każdą ze stóp trzeba uciskać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie mocniej reagują na naciskanie miejsc umiejscowionych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych miejsc jest dobrym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki codziennym masażom pożycie łóżkowe viagra bez receptymoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel