Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny. 

 

Spośród najczęstszych przyczyn pojawiania się kłopotów z potencją można wymienić:

 

1) Zła dieta – jeśli obżeramy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, tłustym, w naszym codziennym jadłospisie brak zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to naprawdę nie wolno się dziwić, że na nieszczęście erekcja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb życia – o ile to w zupełności typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy bardzo dużo czasu siedząc, w końcu bez pracy zawodowej ciężko funkcjonować na fajnym poziomie, to jednak nie ma wymówki dla osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Problemy natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na serce, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Znużenie – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani własną kobietą, tym jak wygląda, to potem może wkraść rutyna. A jak każdy wie, rutyna to nic dobrego. W owym celu warto pogadać ze swoją kobietą, spytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, być może jakieś zabawki, produkcje XXX albo przebieranie się. Możliwości, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie lepsze nie brakuje.

 

5) Zbyt duży stres, kłopoty zawodowestresujące sytuacje są stałym elementem naszego życia, lecz przecież nikt nie mówi, że musimy reagować na takowe bardzo dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób pokierować swoim życiem, aby w żadnym razie nie doszło do takiej sytuacji, w której stres zniszczy nam dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja

kamagra