Moda ślubna: śłub w plenerze !

Ślub w ogrodzie rządzi się trochę odmiennymi zasadami w porównaniu do gali bardziej wystawnej . Mniej dystyngowany styl przenosi się poza tym na formę ubioru, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na trochę luźniejszą stylizację.
Podstawą kompletu jest urocza sukienka z kwiecistym rysunkiem. Posiada estetyczny, zaokrąglony dekolt i rękawy ¾. Sukienki dopasowana długość powoduje, że nogi będą ładnie zaprezentowane, a przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą wizualnie dłuższe. Obuwie zagwarantuje komfort podczas przechadzania się po zieleni lub pagórkowatych powierzchniach.
W razie zimna albo gdy zbliży się wieczór, stylizacja ślubna na galę w plenerze może zostać dopełniona przez krótką , skórzaną kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model świetnie zestawiony jest z sukienką. Do ręki polecamy małą kopertówkę pasującą tonacją do barwy sandałów. Ma trendy, wielobarwny łańcuszek przy zapięciu, który wybornie współgra z kwiatowym rysunkiem na sukience. Zestaw na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych akcentów. Do stroju sugerujemy wymyślną bransoletkę pozłacaną, dodatkowo do tego kolczyki zdobione topazami. Strój idealnie ze sobą współgra, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.
tekst pobrany ze strony e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html