Jak wyglądać na szczuplejszą?

Spora ilość pań ma poważne kompleksy na tle własnej tuszy – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma najmniejszego sensu kłamać – całkiem często sytuacja jest taka, że faktycznie kobiety mają trochę kilogramów za wiele. Na szczęście są bardzo fajne rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez słabo przystosowane ubrania wyglądają na o wiele cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednokolorowe – oczywiście nikt nie twierdzi, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w owej kwestii panuje akurat wolność wyboru. Na dodatek niech kolor naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się mało korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i bardziej rozbudowana klatka piersiowa, to należałoby założyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. Bardzo często panie chcą ukryć brzuszek, i to nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu warto nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeżeli któraś z kobiet chce takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, naturalnie mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów lżej.